SRDCE Interactive Light Installation - Squaremeal


 
student agency

» student agency

Jméno:   Heslo:     Registrace uživatele
englishčeština
Homepage » Akce » SRDCE Interactive Light Installation

SRDCE Interactive Light Installation

22.3.2016 - 30.3.2016

fusion hotel Vás zve na vernisáž výstavy Srdce, interaktivního uměleckého objektu nainstalovaného do středové kupole v 360°Lounge Bar.

Mimo vernisáž je instalaci možné vidět do 30.4. 2016 denně od 18:00 do 2:00 hodin v 360°Lounge Bar.

Autoři #SRDCE: Gabriela Matušková, Štěpán Kuczman, Štěpán Svoboda 

#SRDCE je světelná interaktivní instalace tří studentů oboru multimedia. Je to interaktivní objekt, reagující na podněty lidí v daném prostoru. Pulzování #SRDCE a cév reaguje na kinect, který je naprogramovaný na reakce a chování lidí v okolí a snímá dvě polohy - masu a pohyb lidí v zorném poli senzoru, který určuje výsledný efekt a chován #SRDCE. Dokáže rozpoznat jedince i skupinu a podle toho ovlivňuje svítivost a svůj rytmus. Čím více lidí a vynaloženého pohybu - tím větší energie a rychlejší tepání. Objekt má tvar lidského srdce, které je vytvořeno z trojuhelníků do geometrického útvaru z odlehčené konstrukce - extrudovaného polypropylenu. Má vlastní zdroj LED osvětlení v kombinaci s dalším zdrojem světla a tím jsou elektroluminescenční kabely, které vytvářejí dojem proudících cév.

Studenti ateliéru Multimédií, Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, ve spolupráci s FAV (ZČU) NTIS "Výzkumný program 1 - Kybernetické systémy" (Marek Hrúz, Miroslav Flídr, Tomáš Ryba, Miloš Železný).

#fusionhotel
#360loungebar
#srdce
gejb.exposure.co/srdce

Obrázky

... Akce
 
Prosinec
 
Tipy pro Vás:
 
Zobrazit všechny akce